Nedělní ohlášky: 27/5/2018

Dolní Němčí – oznámení:

§ Májové pobožnosti tento týden: dnes v 18 hodin; pondělí a středa – po mši svaté

§ V úterý bude misijní Klubko a ve čtvrtek malá scholička.

§ Ve středu je Malá pouť rodin ke sv. Zdislavě ve Slavkově v 18 hodin. Udělejte si čas a přijďte pěšky nebo se vypravte na pouť na kole či autem.

§ Na první pátek bude v 9 hodin vystavena Nejsvětější svátost oltářní. Prosím, zapište se do adorační služby. V 17 hodin je příležitost ke svátosti smíření a v 18 hodin je společná adorace. Svátostné požehnání bude po mši svaté. (Na první sobotu nebude ranní mše svatá.)

§ V sobotu 2. června ve 14.30 hodin se koná již tradiční Dětský den u hasičské zbrojnice. Zveme všechny děti, rodiče a milovníky her a dobré zábavy. Tentokrát se těšte na Retro hry, které hráli vaši rodiče a prarodiče. Samozřejmě nebude chybět i oblíbená pěna, skákací hrad, zmrzlina a další odměny. Proto přijďte spolu s námi oslavit svátek dětí. Těší na vás farnost a hasiči.

§ Na webu farnosti si můžete pustit zvuk bohoslužeb v přímém přenosu. Rádio ale funguje celý den. Více informací je ve Farním listu.

§ V sobotu má úklid skupina č. 15

Horní Němčí – oznámení:

§ Dary na kostel 2 000 Kč. Dar na kapli 500 Kč. Pán Bůh zaplať!

§ Ve středu je Malá pouť rodin ke sv. Zdislavě ve Slavkově v 18 hodin. Udělejte si čas a přijďte pěšky nebo se vypravte na pouť na kole či autem.

§ Slavnost Božího Těla budeme slavit příští neděli v 9 hodin a po mši svaté půjdeme s eucharistií obcí.

§ Bylo spuštěno rádio farnosti Dolní Němčí. Na webu farnosti si můžete pustit bohoslužby v přímém přenosu. Rádio ale funguje celý den.

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny