Nedělní ohlášky: 23/12/2018

Dolní Němčí – oznámení:

§ Dary nemocných na křížovou cestu 5000 Kč. Dary nemocných na kostel: 9800 Kč. Dar 500 Kč ročníku 1949 na kostel. Ostatní dary: 3 000 Kč. Pán Bůh zaplať!

§ Na Štědrý den jste zváni na Otvírání betléma ve 14 hodin do kostela. Děti, které odevzdaly celou adventní skládačku, se mohou těšit na dárek pod stromečkem v kostele, který si mohou vzít po otvírání betléma. Od 22 hodin se budou zpívat v kostele koledy a „půlnoční mše“ je ve 22,30 hodin.

§ 25. prosince bude odpoledne od 14 do 16 hodin otevřený kostel, abyste se na vycházce mohli zastavit u betléma.

§ Ve čtvrtek 27. 12. na svátek sv. Jana jste zváni v 19 hodin do kulturního domu na Žehnání vína. V rámci krátkého kulturního programu se můžete těšit na koledy v podání Ondřeje Fibichra, cimrmanovskou přednášku a veselé překvapení si připravili chlapi z mužského sboru a také Retrobabky. Večer pak bude pokračovat s cimbálovou muzikou Babica.

§ V neděli na svátek Svaté rodiny je v 10 hodin v kostele pobožnost před obrazem Svaté rodiny.

§ Štěpáni a Janové vybírají v sakristii na kostel a mši svatou.

§ V sobotu má úklid kostela skupina č. 9

Horní Němčí – oznámení:

· Dary nemocných na kostel 1 600 Kč a kapli 3 200 Kč. Ostatní dary na kostel 5 500 Kč. Pán Bůh zaplať!

· Na Štědrý den jste zváni na Otvírání betléma ve 13 hodin do kostela a můžete si odnést Betlémské světlo. Od 20:30 hodin se budou zpívat v kostele koledy a „půlnoční mše“ je v 21 hodin.

· Na Hod Boží vánoční je mše svatá v Horním Němčí. Po mši svaté se děti, které odevzdaly celou adventní skládačku, se mohou těšit na dárek pod stromečkem v kostele. Na svátek sv. Štěpána je mše svatá ve Slavkově. Ve čtvrtek mše svatá není.

· Ve čtvrtek 27. 12. na svátek sv. Jana jste zváni v 19 hodin do kulturního domu v Dolním Němčí na Žehnání vína. V rámci krátkého kulturního programu se můžete těšit na koledy v podání Ondřeje Fibichra, cimrmanovskou přednášku a veselé překvapení si připravili chlapi z mužského sboru a také Retrobabky. Večer pak bude pokračovat s cimbálovou muzikou Babica.

· V sobotu 29. 12. v 16 hodin jste zváni do kostela v Horním Němčí na vánoční koncert scholy.

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny