AKTUALITY
FOTOARCHIV
NAHRÁVKY (připravujeme)
NĚCO O NÁS

Scházíme se každý pátek a neděli, kdy nacvičujeme písničky na nedělní mše svaté, svatby, adorace, a jiné akce týkající se farnosti. Zúčastnili jsme se několik přehlídek schol a soutěží, ale za největší úspěch považujeme natočení CD s názvem „Svý kroky rozezpívej“ v roce 2006 a první místo v soutěži schol pořádané skupinou Paprsky. Před dvěma lety jsme byli součástí charitativního projektu Koncerty pro Gabču, kde zazněly písně s mužským pěveckým sborem Dolněmčané z Dolního Němčí, se kterým jsme nazpívaly už mnoho vánočních a velikonočních písní. Každoročně na Štědrý den hrajeme v kostele vánoční divadlo s příběhem o narození Ježíše Krista, které se stalo již dlouholetou tradicí.
Naše setkávání není jenom na zkouškách, ale každoročně jezdíme na týdenní výlety na různé fary, kde hrajeme různé hry, zpíváme a užíváme si společných chvil. Myslím, že za celou scholu mohu říct, že nejsme „jenom“ zpívající kapela, ale i pěkné společenství, ve kterém vznikají přátelství na celý život.
Naše schola vznikla v roce 1987 a od té doby se pořád obměňujeme. Už „nekonečně“ mnoho lidí, různých věkových kategorií přišlo a zase odešlo. Takže právě proto název Nekonečno.

PRO VŠECHNY ZÁJEMCE! PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY!

Už ti bylo 8 let a rád/ráda zpíváš? Nebo hraješ na nějaký hudební nástroj?
Víš, že, kdo zpívá, dvakrát se modlí? Tak zpívej s námi!
Zatím jsme sice samé holky, ale rády mezi sebe přijmeme i chlapecké posily!
Pokud ještě teď váháš, tak zapomeň na strach a obavy a přidej se k nám! Rády tě uvidíme.

KONTAKT

V případě jakýkoliv dotazů (ohledně scholy, zpívání na svatbě, pohřbu apod.) kontaktujte Kamilu Michalcovou. E-mail: kamila.michalcova(zavinac)seznam.cz nebo na telefonu 605 354 357